Ingenico telefonische support

ePayments telefonische support

Ogone telefonische support

Oostenrijk +43 1 890 63 85 00
België +32 2 286 96 11
Frankrijk +33 1 70 70 09 03
Duitsland +49 221 455 30 180
Zwitserland +41 44 583 09 85
Nederland +31 23 752 42 00
Vereningd Koningkrijk  +44 203 147 4966
Spanje 00800 2874 3816


* Voor vragen over transacties en de integratie van een account op ons Ogone platform: ma-vrij 8u30-18u CET (for the UK: mo-fri 10am-7pm GMT)
* Voor administratieve vragen inclusief ons Full Service (Collect) aanbod: ma-vrij 9u-17u CET

Oproep Monitoring

GlobalCollect telefonische support

De volgende nummers zijn elke dag continu bereikbaar. Houdt u a.u.b. het referentienummer van uw betaling bij de hand zo dat we u zo snel mogelijk kunnen helpen.

Europa, Midden Oosten, Afrika, Amerika's

Oostenrijk 0800296852
België 080079114
Tsjechische Republiek 800143618
Cyprus 80092321
Denemarken 80882859
Frankrijk 0800909828
Duitsland 08001818346
Griekenland 80031221593
Hongarije 0680019406
Italië 800789885
Ierland 1800553194
Ijsland 8009930
Israel 1809454197
Brazilië 00551149330713
US / AT&T 18668783714
Canada 18773614075

 

Wereldwijd voor niet vermelde landen:

+31 23 567 1549  
Luxemburg 80028197
Nederland 08003200010
Noorwegen 80011580
Portugal 800831540
Polen 008003111372
Rusland 81080020581031
Slovenië 080080090
Zuid Afrika 0800983817
Spanje 0080028743816
Zweden 020795031
Zwitserland 0800837981
Turkije 0080031928407
Verenigd Koningkrijk 08000516327

 

Azië

Australië

1800826069

China

400 612 0712

Hong Kong

800 905 774

Japan

00531 310 009

Malaysië

1800 815562

Nieuw Zeeland

0800441157

Singapore

8003111026

Zuid Korea

003083110003

Taiwan

00801313117

Uw keuze over cookies op deze website

Wij gebruiken cookies om uw ervaring op deze website te verbeteren. Sommige cookies hebben uw gebruikersvoorkeuren (taal, plaats, persoonlijke voorkeur) onthouden, andere verzamelen informatie voor de statistieken. U kunt alle cookies accepteren door te klikken op de knop Accepteren" of ze instellen door te klikken op "Voorkeuren instellen".

Accepteren Voorkeuren instellen